یادتون میاد در یکی از وبلاگ هامون گفتیم که حامی جو یه روش منحصر به فرده که به کمکش میتونید سرمایه مورد نیازتون برای ایده هاتون رو جذب کنید؟

حالا میخوایم دو تا مورد را توضیح بدیم که بهتون خیلی کمک میکنن :

سوالی که پیش میاد اینه که چطوری میتونید یک پروژه راه اندازی کنید و چطوری میشه این پروژه رو به موفقیت برسونید؟

ما تعدادی از پروژه هایی که جذب سرمایه کرده اند را مورد بررسی قرار دادیم تا تکنیک ها,راه کارها و اسرار حامی جو را که به شما این شانس را میدهند که به اهداف خود دست پیدا کنید را در اختیارتان قرار دهیم.در ادامه تمام این تکنیک ها,راهکارها و اسرار را برای شما شرح میدیم :

۱.کلیت کار خود را آماده کنید

شما با استفاده از اسرار حامی جو میتونید ایده خود را ارزیابی کنید,اما اگر پروژه شما ناقص باشد مخاطبان شما از سرمایه گزاری کردن خودداری میکنند. سث گودین، نویسنده و کارآفرین، بر اساس تجربیاتش در کراودفاندینگ می گوید “مردم به پروژه هایی که موفق نیستند توجهی نشان نمیدهند”.  باید توجه کرد که استفاده از اسرار حامی به این معنی نیست که شما دیگر احتیاج ندارید که بر روی ایده خود به دقت کار کنید.

۲.رسانه های اجتماعی کارامد

شما احتیاج ندارید که تمام رسانه های اجتماعی را پوشش دهید. اگرچه اگر حضور وسیع تری در شبکه های اجتماعی داشته به موفقیت بزرگتری می رسید. شبکه هایی را انتخاب کنید که بیشترین تطابق در زمینه مارکتینگ و استراتژی شما را داشته باشند. همینطور شبکه هایی را انتخاب کنید که احتمال پیدا کردن کسانی که پتانسیل حمایت شما را دارند در آنها  بیشتر باشد. فراموش نکنید که تبلیغات خود را برای محیط های مختلف تبلیغاتی سفارشی کنید. برای مثال گروه Bigtree Bonsai با منتشر کردن هشتگ #letsmakearecord  در IgnitionDeck  سرمایه خود را تا ۶۹۵۷ دولار (دو برابر آنچه برنامه ریزی کرده بودند) افزایش دادند.

در وبلاگ های بعدیمون روش های دیگه رو هم بهتون توضیح میدیم پس حتما با ما همراه باشید .