1. برقراری حلقه اتصال بین سرمایه گذاران و صاحبان ایده

هر روز در اطراف ما هزاران ایده خلاقانه بدلیل عدم شناسایی و حمایت و نبودن سرمایه کافی در مراحل پیش از راه اندازی و بهره وری نابود شده و به فراموشی سپرده می شوند. همانطور که می دانیم به جریان انداختن چرخه بین سرمایه و کار و حمایت از ایده ها و پدیده های خلاق لازمه رشد و توسعه، بهبود رفاه و امکانات و حل مشکلات هر جامعه ای است. حل این مسئله تنها وظیفه سرمایه گذاران عمده با مبالغ کلان نیست، هدف اصلی جمع آوری مبالغ اندک از تعداد بسیار زیادی از اعضای جامعه است و سایت حامی جو این امکان را برای مردم فراهم می آورد. هر یک از اعضای جامعه می تواند با پرداخت مبلغی اندک، سهم برجسته ای در شکوفا سازی این ایده ها و طرح های خلاقانه داشته باشد و علاوه بر آن، مزایا و پاداش های مختلفی از نوع سرمایه ای، کالایی، خدماتی و یا معنوی نیز دریافت کند.

  1. شناسایی و معرفی بهترین ایده ها و فرصت ها برای حمایت و سرمایه گذاری

اساسی ترین بخش کار ما، شناسایی کارآفرینان و صاحبان ایده است که برای پیاده سازی ایده ها و پروژه های خلاقانه خود به سرمایه نیازمندند. سایت حامی جو این امکان را برای مردم فراهم می کند که جذاب ترین و با ارزش ترین فرصت های سرمایه گذاری در اطراف خود را مشاهده و شناسایی کرده و بر اساس نظر خود بر روی پروژه های منتخب، با مبالغ اندک سرمایه گذاری کنند. شناسایی این فرصت ها و طرح های خلاقانه توسط هر یک از اعضای جامعه امری زمان بر، هزینه بر و دشوار است.

  1. حذف موانع و رویه های بروکراتیک

با بهری گیری از سایت حامی جو برای سرمایه گذاری بر روی پروژه ها و ایده های خلاقانه مورد علاقه خود نیازی به درگیری با بانک، بیمه، پرداخت مالیات و … نخواهید داشت و سرمایه شما مستقیماً به طرح های خصوصی و مستقل اختصاص می گیرد. تمامی امور اداری لازم توسط سایت انجام خواهد شد.

  1. ارتباطات اثربخش با کارآفرینان و صاحبان ایده

سایت حامی جو این امکان را برای شما فراهم می آورد که کارآفرینان و صاحبان ایده را شناسایی کنید و خود را به آنها بشناسانید و این می تواند برای شما فرصتی فراهم کند که از طریق برقراری ارتباطات استراتژیک و طولانی مدت با آنها به توسعه و رشد پروژه های موجود و همچنین طراحی و اجرای ایده های جدید بپردازید.