روش‌های زیادی هست که در کرادفاندینگ به موفقیت رسید. از ویدیوی خوب گرفته تا رزومه بسیار قوی و فعالیت شبانه روزی. اما عواملی هستند که شانس موفقیت را بسیار بیشتر می‌کنند. یکی از این کارها، انتخاب پاداش‌های خلاقانه است. این پاداش‌ها، می‌تواند باعث شود که افراد بیشتری در پروژه آنها مشارکت کنند. فرقی نمی کند که برای پاداش ۵,۰۰۰ تومانی این کار را کرده‌ایم یا پاداش آخر. فقط کافی است روند پاداش‌ها خلاقانه باشد. حامی جو در این مقاله، به شما کمک می کند، تا پاداش های بهتری پیدا کنید. 

یک: محصول سفارشی

حتی اگر بتوانید در حد یک کاور سفارشی گوشی هوشمند به حامیان خود بدهید، درصدی از آنها را جذب کرده اید. این محصول سفارشی می‌تواند خلاقانه هم باشد، به طوری که شکل و شمایل ویژه ای داشته باشد. فیلم ورونیکا مارس، از این تی شرت ویژه، برای مشارکت کنندگان خود در کیک استارتر استفاده کرده است. می‌توانید انتخاب کنید که اندازه لوگوی خودتان را چه طور انتخاب کنید.

 

دو: آنها را جزوی از کارتان کنید

می توانید به کسانی که در پروژه شما مشارکت می‌کنند، پیشنهاد بازدید از پروژه و کارتان را بدهید. خیلی از مشارکت کنندگان، علاقه دارند در دفتر کار شما عکسی یادگاری داشته باشند. حتی می‌توانید به آنها پیشنهاد یک کاشی از عکس آنها روی دیوار بدهید. با این کار، نه تنها همه آنها را جزوی از کارتان کرده اید، بلکه اهمیت حضور آنها را نشان داده اید.

 

سه: خدمات ویژه

اگر می‌خواهید یک محصول خدماتی ارائه کنید، می‌توانید به مشارکت کنندگان خدمات ویژه ارائه کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید کنسرت برگزار کنید، می‌توانید کنسرت خصوصی در طبیعت یا باغ را پیشنهاد کنید. یا برای یک سایت آموزشی، پیشنهاد خرید بسیار ارزان تر محصولات آموزشی یا خدماتی‌تان را بدهید.

 

چهار: محصولی با نام ویژه حامیان

می توانید به منظور ترغیب هر چه بیشتر حامیان، در ازای بالاترین پاداشتان یا براساس قرعه کشی از همه حامیان، نام یک یا چند تا از حامیان را روی یکی از محصولاتتان بگذارید. در این صورت، افراد ویژه را راحت تر می‌توانید جذب کنید.

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید