مینا کشاورز، صاحب یکی از پروژه‌های صد در صد موفق حامی جو، روز اول سپتامبر، مصادف با یازده شهریور در مرکز فیلم میدنورسک در مورد جذب سرمایه پروژه خود صحبت کرده است. او در مورد این که چه طور به عنوان یک کارگردان و تهیه کننده مستقل، موفق شده است بودجه فیلمش را تامین کرده است مصاحبه کرده است.

خوشحالیم که این کارگردان جوان توانسته است از طریق حامی جو و به روش کراودفاندینگ، سرمایه اولیه پروژه مستندش را جمع آوری و آن را اجرا کند. نام این پروژه که در ابتدا «آیا او در این مبارزه پیروز می‌شود» بود، به «در برابر امواج» تغییر پیدا کرده است.

نگاه مینا کشاورز به مسائل کلان تر از جمله تولید مشترک فیلم با دیگر کشورها هم پرداخته است و این که چه طور در پروژه‌های فیلم مستند که ژانر مهمی از سینما هستند، بتوان موفق تر عمل کرد. مینا کشاورز امیدوار است که بتواند در ایران هم این تجربیات را انتقال دهد.

طبق آخرین خبرهایی که از مینا کشاورز و در برابر امواج داشته ایم، تدوین این فیلم در کشور فرانسه تمام شده است و صداگذاری و تصحیح نور و رنگ آن در کشور نروژ در حال انجام است. کار تدوین «در برابر امواج» توسط تدوینگر نامزد اسکار، خانم ورونیک لاگوارد سگوت انجام می شود.

همچنین نهادهای دیگری مانند بنیادهای سینمایی بیروت، فریت اورد و سورفند گرانت نروژ هم روی این مستند سرمایه گذاری کرده اند. امیدواریم که خبرهای موفقیت بیشتری از او بشنویم و خوشحال تر شویم.

 

مطالب مرتبط

پروژه فیلم «آیا او در این مبارزه پیروز می شود» مینا کشاورز 

«آیا او در این مبارزه پیروز می شود» به «در برابر امواج تغییر نام داد. 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید