فیلم “آرزو داشتم که اینجا بودم” یک فیلم در ژانر درام-کمدی است که توسط آدام برف نوشته شده و توسط برادرش زاک برف کارگردانی شده است.

آدام و زاک تلاش های بسیار برای ساخت فیلم خود انجام دادند اما موفقیت چندانی بدست نیاوردند از همین رو جهت جذب حمایت های مردمی پروژه ی مردمی خود را در وب سایت کیک استارتر آغاز نمودند. آنها با قرار دادن فیلم نامه فیلم خود بر روی وبسایت خواهان جذب کمک دو میلیون دلاری از جانب عامه ی مردم شدند. مردم با مطالعه فیلم نامه و بررسی شرایط موجود به پروژه اعتماد کردند و از یک دلار تا صدها دلار به پروژه کمک کردند و در مدت یک ماه چهل و هفت هزار نفر مبلغ سه میلیون دلار به این فیلم کمک کردند.

آدام و زاک پس از جذب کمک های مردمی فیلمبرداری فیلم خود را در پنجم اگوست سال ۲۰۱۳ آغاز نمودند و به مدت  ۲۵ روز به فیلمبرداری ادامه دادند و در تاریخ  ۹ آپریل سال ۲۰۱۴ پیش نمایش فیلم خود را ارائه کردند.

فیلم آرزو داشم که اینجا بودم در فستیوال رقص آفتاب آمریکا به نمایش گذاشته شد که با استقبال اهالی هنر و عامه مردم همراه شد به نحوی که برای اکران عمومی این فیلم، ۶۸ سالن سینما در آمریکا اکران آخرهفته ی خود را که با ارزش ترین زمان اکران است به این فیلم اختصاص دادند.

پس از آن که فیلم “آرزو داشتم که اینجا بودم” به اکران عمومی در آمد و تحسین همگان را به همراه داشت, کسانی که از این فیلم حمایت کرده بودند چیزی را از دست ندادند که هیچ، بزرگترین نعمت الهی  یعنی شاد کردن دل مردم را با حمایت از جوانان  خود بدست آوردند.

علی مهدی نژاد