فیلم تیم لیزر یک فیلم علمی تخیلی-کمدی است که  توسط مت هالم ساخته شده است که قرار است در سال ۲۰۱۵ منتشر شود. داستان کلی فیلم درباره ارتباط با فرازمینی ها است و ترجمه یک سیگنال از جانب فرازمینی ها که میگوند زمین جای خطرناکی است و آمریکا با آماده سازی یک ابرقهرمان زمینی برای نبرد با  ابرقهرمان فرازمینی ها آماده شده اما یک مشکل وجود دارد آن هم نبود لباس مناسب نبرد بافرازمینی ها برای ابرقهرمان انسانی است که چهارنفر کله پوک لباس را پیدا میکنند و خودشان برای ابرقهرمان شدن آموزش میبینند.

هالم کارگردان فیلم تیم لیزر در ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ کمپین جمع آوری کمک های مردمی خود را ایجاد کرد و درخواست ۶۵۰,۰۰۰ دلار برای ساخت فیلم خود از مردم کرد و تنها طی ده ساعت مبلغ ۷۰۰٫۰۰۰دلار جهت به اجرا درآوردن پروژه خود جمع آوری کرد و ضمن شکستن رکورد جمع آوری سرمایه در کمترین زمان نشان داد ایده های نو همواره طرفدار دارند و حمایت می شوند. پس از یک ماه مردم به حمایت خود از این طرح ادامه دادند تا سر آخر مبلغ دومیلیون و پانصد هزار دلار سرمایه جهت حمایت از این پروژه جمع آوری شد و سازنده های فیلم که از جمع آوری چنین سرمایه ای حیرت کرده بودند در مصاحبه ای مطبوعاتی با ذکر این مطلب که بودجه اولیه طوری تنظیم شده بوده که یک فیلم با امکانات حداقلی ساخته شود اما در چنین شرایطی برای احترام به حامیان پروژه و مخاطبان خود فیلم را در بالاترین کیفیت ممکن خواهیم ساخت.

فیلم برداری فیلم تیم لیزر در ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ آغاز شد و پس از چهل روز فیلم برداری در آمریکا و مکزیک وارد مراحل بعدی ساخت شد و پیش نمایش این فیلم شانزدهم ماه مارس منتشر شد و حالا سرمایه گذاران این فیلم بی صبرانه در انتظار دیدن نتیجه سرمایه گذاری خود با استقبال مخطبان پس از اکران عمومی تیم لیزر هستند.