اگر شما هم از آن دسته صاحبان پروژه هستید که مدت زمان زیادی است پروژه تان در صف قرار دارد، احتمالاً موارد لازم در تولید محتوای پروژه را به خوبی رعایت نکرده اید. صاحبان پروژه‌ها، معمولاً بعد از زمان حدوداً یک هفته کاری، ای‌میلی از طرف حامی‌جو دریافت می‌کنند که در آن، شرایط لازم برای تولید محتوای مناسب، نوع تبلیغات قبل از انتشار پروژه و بعد از آن، ویژگی‌های افرادی که می‌توانند در حامی‌جو موفق شوند و… را توضیح داده است.

بعد از این که صاحب پروژه این ای‌میل را دریافت کرد، حداکثر یک ماه فرصت خواهد داشت تا موارد لازم و ذکر شده در این متن را تکمیل و در صفحه پروژه خود قرار دهد. در این مدت، می‌توانید از طریق تماس با حامی‌جو و مشاورین آن ، ابهام‌ها و سوال‌هایی که دارید را برطرف کنید. 

مقاله مرتبط: چرا محتوای پروژه برای حامی جو مهم است؟ 

مقالات مفید در مورد تولید محتوا و ویدیوی کراودفاندینگ

در این مدت، مقالات زیادی در مورد تولید محتوای پروژه‌ها، نوع تبلیغات و… تولید شده است. اگر می‌خواهید این مقالات را دنبال کنید می‌توانید از برچسب‌های زیر برای دنبال کردن آنها استفاده کنید. تعداد این مقالات، روز به روز افزایش پیدا می‌کند و بنابراین شما می‌توانید، هر روز بعد از ساعت ۲  بعدازظهر به سایت مراجعه کنید و مقاله جدید ما را مطالعه نمایید.  برای این کار، می‌توانید در کانال حامی جو نیز عضو شوید تا جدیدترین اخبار به دستتان برسد. برچسب های مرتبط با هر مطلب هم، در کنار آن قرار گرفته است و شما می توانید برای خواندن مطالب بیشتر، از آنها استفاده کنید. 

برچسب‌های مرتبط با تولید محتوا شامل: تولید محتوای کراودفاندینگ، ویدیوی کراودفاندینگ، محتوای کراودفاندینگ، ساخت ویدیو تبلیغاتی و پروژه کراودفاندینگ می‌شوند.

برچسب‌های مرتبط با تبلیغات پروژه شامل: مخاطبان پروژه, مخاطبان هدف، ترفندهای شبکه‌های اجتماعی، شبکه‌های اجتماعی و ارتباط با حامیان می‌شود.

اخبار پروژه‌ها را نیز از طریق دسته بندی اخبار پروژه‌ها می‌توانید دنبال کنید. بعد از گذشت یک سال از فعالیت حامی‌جو، پروژه‌های تعریف شده در این پلتفرم، دارند به ثمر می‌نشینند. ما  هم از این اتفاق، خوشحال و خشنودیم و برای همه پروژه‌ها، آرزوی موفقیت و شهرت داریم.

 

مصطفی مردانی   

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید