در بخش اول ویژگی های ویدیوی کراودفاندینگ گفتیم که داشتن یک ویدیو تبلیغاتی مناسب در تامین و جذب سرمایه پروژه کراودفاندینگ می تواند در موفقیت آن تاثیر زیادی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث موفقیت یک پروژه و دیده شدن آن می شود، همین ویدیوی تبلیغاتی است که ابتدای صفحه پروژه قرار می گیرد. به گزارش حامی جو، پروژه‌هایی که موفق شده‌اند، ویدیوی خوبی داشتند و به خوبی به دیگران معرفی شده اند. همه کسانی که برای حمایت از خودتان به صفحه پروژه دعوت می کنید، حتماً ویدیوی شما را هم خواهند دید.  ادامه مقاله را با هم خواهیم خواند.

 

  1. در محل مناسبی ویدیو را ضبط کنید

هر ایده یا محصولی، مربوط به یک دسته بندی خاص است. اگر ایده ای هنری دارید، بهتر است در محلی ویدیویتان را ضبط کنید که مرتبط با محصولتان باشد. محل مناسب به مخاطبان و بینندگان ویدیوی شما این حس را می دهد که شما توان انجام ایده‌تان را دارید. اگر برای یک ایده هنری، یک اتاق کوچک و بسته را انتخاب کنید، مسلماً کسی به شما اعتماد نخواهد کرد. یا اگر برای جذب سرمیه استارتاپ‌ بخواهید به تنهایی و بدون همکاران خود ویدیو بسازید، احتمال این که حرف شما در حد ایده باقی بماند زیاد است.

 

  1. محکم و با انرژی صحبت کنید

مخاطبان علاقه دارند احساس کنند با یک شخص پرانرژی و باهوش طرف هستند. آنها باید انگیزه و اشتیاق شما را ببینند و حتی اگر از شما حمایت نکنند، لااقل ویدیوی شما را برای دیگران ارسال کنند تا بیشتر دیده شوید. مخصوصاً این که کاربران اینترنتی، ویدیوها را بهتر از دیگر انواع محتوا تماشا می کنند.  اگر بی‌انرژی و بی‌حال صحبت کنید، حس ناامیدی و اجبار را به بینندگانتان القا می کنید.

 

  1. به پاداش های پروژه تان اشاره کنید

این جاست که انتخاب پاداش خلاقانه می‌تواند به کارتان بیاید. حتماً به یک یا دو تا از پاداش هایتان اشاره کنید. به مخاطبانتان بگویید که کارتان خیریه نیست و در ازای مشارکت آنها، پاداش هایی در نظر گرفته اید. حتی اگر نمونه ای از پاداش‌هایتان دارید، آن را نشان بدهید تا مخاطبان بیشتری را به سمت خودتان ترغیب کنید.

 

پایان بخش دوم… ادامه دارد.  

بخش اول:

چه طور یک ویدیوی کراودفاندینگ بسازیم که جذب سرمایه کند.

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید