یکی از راه های ارتباطی حامی جو با همراهانش، خبرنامه هفتگی است. این خبرنامه هفتگی، شامل بخش های مختلفی است و گزیده ای از اتفاقات، مقالات و فعالیت های حامی جو در هفته گذشته را گزارش می دهد.

اگر علاقه مندید که این خبرنامه به طور مرتب و هفتگی به دستتان برسد، کافی است سری به صفحه اول سایت  حامی‌جو بزنید و در قسمت پایینی سایت، نام و نام خانوادگی خود را به همراه ای میلتان وارد نمایید تا خبرنامه به صورت اختصاصی برایتان ارسال گردد. عضویت در این خبرنامه رایگان است و ای میل ثبت شده شما در این خبرنامه، پیش حامی‌جو محفوظ خواهد ماند.

 

در مورد خبرنامه حامی جو

این خبرنامه معمولاً شامل بخش های مختلفی است. اما در این خبرنامه حتماً نگاهی به اخبار هفته گذشته حامی جو، از جمله رویدادها، همکاری‌ها، مراسم و اتفاقات پیش رو صحبت خواهیم کرد. مثلاً در هفته اول مهرماه ۹۵، حامی جو در استارتاپ گرایند رشت شرکت کرده است و خبر این حضور و اتفاقاتی که افتاده است در خبرنامه هفته اول درج شده است.

بخش بعدی، لینک مقالات پربازدید و جذاب حامی جو است. این مقالات در هفته ای که گذشته است، بیشترین بازدید را داشته اند و برای مخاطبان حامی جو، جذابیت خوبی داشته اند.

 

 نظر شما در مورد خبرنامه حامی جو

اگر جزو کسانی هستید که خبرنامه حامی جو به دستتان می رسد، می توانید ما را در بهتر شدن خبرنامه یاری کنید. نظر خود را از طریق بخش نظرات همین صفحه، یا ای میل [email protected] با ما در میان بگذارید.

اگر خبرنامه برایتان جذاب بوده است، ما را در اشتراک گذاری آن نیز همراهی کنید. می توانید با ارسال آن برای دوستان و آشنایان خود، به دیده شدن صاحبان پروژه های خلاقانه قرار گرفته شده روی حامی جو، کمک بیشتری بکنید.

 

مصطفی مردانی

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید