حمایت کردن، نوعی دلگرمی و انگیزه دادن است. این که حمایت کردن را همیشه با کمک مالی اشتباه بگیریم، کار درستی نیست. خیلی از صاحبان پروژه و ایده های خلاق در کراودفاندینگ، نیازمند این هستند که پروژه شان بیشتر دیده و شنیده شود. اگر بتوانیم به صاحبان پروژه کمک کنیم که پروژه شان را به افراد بیشتری معرفی کنند، کمک زیادی به پیشرفت روند اجرایی شدن پروژه کرده ایم.

تمام پروژه هایی که در حامی جو ثبت شده اند قصد دارند که از طریق سرمایه گذاری جمعی یا کراودفاندینگ، سرمایه مورد نیاز برای اجرای پروژه را به دست بیاورند. با نگاهی به لیست پروژه های حامی جو می‌توانید ایده‌های موفق و در حال اجرا را مشاهده کنید.

 

حمایت معنوی از یک ایده خلاق

همه ما دوستانی داریم که علاقه و توانایی حمایت و مشارکت در پروژه های خلاقانه را دارند. کافی است با آنها صحبت کنیم تا نظرشان را بدانیم. بعضی از پروژه ها، ارزش این را دارد که با دوستانمان در مورد پروژه صحبت کنیم. این باعث می شود که از یک پروژه، حمایت معنوی کرده باشیم.

 

چه طور حمایت کنیم؟!

اگر در شبکه های اجتماعی فعالیت دارید، می‌توانید در مورد پروژه صحبت کنید و آن را منتشر کنید. مهم نیست که چند نفر در شبکه های اجتماعی شما هستند. فقط کافی است با  لحن مخصوص خودتان، در مورد پروژه صحبت کنید. اگر همین کار ساده، باعث شود که یک نفر به سمت پروژه جذب شود، یعنی این که حمایت معنوی ما جواب داده است و در موفقیت پروژه مشارکت داشته ایم.

شما هم می توانید با انتشار دادن این مطلب در شبکه های اجتماعی، به ما در فرهنگ سازی جمع سپاری و کراودفاندینگ کمک کنید.

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید