همه ما علاقه داریم وظیفه و مسئولیت اجتماعی خودمان را نسبت به جامعه ادا کنیم. خیلی از شرکت های کوچک و بزرگ هم این وظیفه را به خوبی درک کرده اند و بدون این که به شهر خاصی وابسته باشند، همواره در فعالیت های اجتماعی شرکت کرده‌اند. کمپین ها و حرکت های اجتماعی هم همیشه با حمایت همین افراد و شرکت‌های که احساس تعهد و علاقه به جامعه دارند به سرانجام می رسند. اما همیشه برای آنها این سوال مطرح است که آیا کاری که کرده‌اند، به سرانجام رسیده است؟ بالاخره مدرسه ای ساخته شد، فیلمی تولید شد، پخش شد، چه زمانی افتتاح می شود یا نمایش داده می شود!؟ و همه اینها سوالاتی هستند که بعد از شرکت در یک کمپین ذهن هر کسی را مشغول می کند.

مطلب مرتبط: همه موفقیت هایی که پروژه های حامی جو به دست آورده اند

اخبار پروژه را دنبال کنید

حامی جو برای رفع این مشکل، ارتباط مناسبی با صاحبان پروژه های خود دارد و روند پیش تولید، تولید و نمایش آن را در  بازه های زمانی منتشر می کنیم. صاحبان پروژه با ارسال عکس ها و خبرهایی که در مورد خودشان دارند، لطف و حمایت خود را به حامی جو نشان می دهند. حامیان نیز که اعضای اصلی حامی جو هستند، از این طریق هم می توانند از اخبار پروژه‌شان  با اطلاع شوند.

اگر چه هر پروژه، اخبار مخصوص به خود را دارد، اما می توانید با استفاده از دسته بندی  «اخبار پروژه» از فعالیت و خبرهای دیگر پروژه ها هم مطلع شوید.

لینک مرتبط: دسته بندی اخبار پروژه ها

حامیان شناخته شده را ببینید

در صورتی که تمایل ندارید نام شما به عنوان حامی برده شود، می توانید به صورت ناشناس حمایت کنید. حالت برعکس آن نیز وجود دارد. حامی جو در مورد حامیان سرشناس پروژه های مختلف صحبت کرده است. اگر شما هم به عنوان یک کسب و کار از یک پروژه حمایت می کنید، می توانید از صاحب پروژه و حامی جو بخواهید که نام شما را به عنوان مشارکت کننده در پروژه در اخبار خود منتشر نماید.

مطلب مرتبط: چه هنرمندانی به حامی جو اعتماد کرده‌اند: یک و دو

 

مصطفی مردانی 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید