روز جمعه ۳۱ اردیبهشت، کنفرانس بین المللی جمع سپاری در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. این کنفرانس به بخش های مختلفی تقسیم شده بود که در هر بخش استارت آپ هایی که در زمینه ی جمع سپاری و جذب سرمایه ی جمعی فعّالیّت می کنن، در مورد کار خودشون صحبت کردن و به سوال هایی که ازشون پرسیده می شد جواب می دادن. یکی از بخش ها در مورد معرفی کراودفاندینگ و مسائل قانونی اون در ایران بود که در این بخش آقای علی زند وکیلی از فرا بورس، آقای دکتر جعفر محمّدی از مرکز نوآوری ICT دانشگاه صنعتی شریف، خانم گلرخ بحری از مهربانه، آقای جواد یزدانی از دونیت و آقای خسرو سلجوقی از سازمان فناوری اطلاعات ایران صحبت کردن.

بخش دیگه ی این کنفرانس در مورد نوآوری جمعی و چالش های اون بود که در این بخش، آقای امیر سرآبادانی از ویکی مدیا، آقای فرهاد رهنما مدیر عامل شرکت رهنما، آقای حمیدرضا محمّدی از گنجور، هدیه دلخوش فومنی از حامی جو و آقای حسن رضوی مدیر عامل Vakil Group صحبت کردن و به سوال هایی که ازشون پرسیده می شد جواب می دادن.

حامی-جو-cswtehran-hamijoo

صحبت های هدیه در مورد حامی جو باعث شد توجّه عدّه ی زیادی به حامی جو جلب بشه و خیلی از کسانی که اونجا بودن علاقه مند به همکاری با حامی جو بشن که این برای هدیه و سارا (تیم حامی جو)  باعث خوشحالیه. امیدواریم باز هم از این رویدادها برگزار بشه تا حامی جو بتونه خودش رو بیشتر از این به مردم بشناسونه.

 photo_2016-05-22_12-51-25

این کنفرانس اتّفاق خیلی خوبی بود چون باعث شد در مورد فعّالیّت های این چنینی در کشور های دیگه اطلاعاتی پیدا کنیم و بتونیم از تجربه های دیگران استفاده کنیم.