روز دهم مهرماه، شهر رشت میزبان ششمین رویداد استارتاپی گرایند با عنوان جدید «بانی» برگزار خواهد شد. این رویداد در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری استان، واقع در میدان رازی شهر رشت برگزار خواهد شد. این رویداد، یک گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ‌ها است که در شهرهای مختلف ایران اجرا می‌شود. در این رویداد یکی از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی به عنوان مهمان دعوت می‌شود. این ماه نیز خانم هدیه دلخوش فومنی، یکی از بنیانگذاران حامی جو ، به عنوان نماینده حامی‌جو در این برنامه حضور خواهند داشت و در مورد ویژگی‌ها و مزایای استفاده از این روش صحبت خواهند کرد.

 

کمی درباره حامی جو و کراودفاندینگ

کراودفاندینگ یا تامین سرمایه جمعی، روشی است که جایگزین روش‌های جذب سرمایه کلان، مانند وام گرفتن و جذب اسپانسر شده است. در این روش، افراد علاقه مند زیادی از یک پروژه حمایت مالی می‌کنند. این حمایت‌ها، می‌تواند مهر تاییدی بر درست و قوی بودن پروژه باشد. در این روش، نه تنها سرمایه مورد نیاز جذب می‌شود، بلکه خود شخص و اثر نیز هواداران و طرفداران خود را پیدا می‌کنند.

حامی جو یک وب سایت تامین سرمایه جمعی برای ایده‌های نوآورانه و خلاقانه است. در این مدت، هنرمندان زیادی روی این سایت برای تامین سرمایه خود اقدام کرده اند، که شش پروژه که از ۲۶ پروژه گذشته موفق به جذب صد در صد سرمایه خود شده اند. چهار پروژه نیز توانسته اند از مرز ۲۵% جذب سرمایه گذشته اند و سرمایه شروع فعالیت خود را به دست آورده اند. اولین پروژه‌ای که روی سایت حامی جو قرار گرفته است، مستند «رویاهای دم صبح»، به کارگردانی «مهرداد اسکویی» است که امسال در راه اسکار است.

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید