لحظه تحویل سال حس غریبی داره. خوشحالی از نو شدن سال از طرفی بخاطر تغییری که پیش روست مضطربی. به سالی که گذشت فکر می کنی و خاطرات تلخی و شیرینی که داشتی رو مرور می کنی.

من هم لحظه تحویل سال، خاطرات تلخ و شیرین و تجربیّاتی که در حامی جو بدست آوردیم رو مرور کردم. حامی جو با اعتماد فریدون کورنگی، سرمایه گذاران و مشاوران خوبی مثل میترا بهرامی و وجود هنرمندان خوبی مثل: کامبوزیا پرتوی، مجید برزگر، بیژن میرباقری، لیلا زارع، الهام کردا، مهدی پاکدل، اردشیر رستمی، مسعود امینی تیرانی و مصطفی آل احمد بزرگ شد. در مسیری که اومدیم اشتباهات زیادی کردیم، بارها زمین خوردیم و کم آوردیم اما وقتی به اعتماد و کمک فریدون کورنگی و مهرداد اسکوئی، همراهی مسعود حاتمی و محمّد حدادی و پیام هایی که دوستانمون در حامی جو ثبت می کردن، فکر می کردیم باز جون می گرفتیم و با انرژی بیشتری شروع می کردیم. بالا و پایین زیاد داشتیم، دوستان زیادی به حامی جو اضافه شدن و از حامی جو رفتن، امّا الان حامی جوی کوچک سال ۹۴ بزرگ شده. بچّه های حامی جو می دونن باز هم بالا و پایین خواهند داشت، باز هم شکست خواهند خورد اما این رو هم میدونن که هر شکستی یه تجربه ست و بعد از هر شکستی پیروزی خواهد بود.

سال ۹۴ موفقیّت هایی هم برای حامی جو به همراه داشت. خرداد ماه در کنفرانس برلین شرکت کردیم، با دوستان و اساتید زیادی آشنا شدیم. ۴ پروژه در حامی جو به ۱۰۰% رسیدن و کارشون رو شروع کردن. تعدادی از دوستانمون مثل میترا ابراهیمی با اینکه پروژه­شون به ۱۰۰% نرسید امّا سرمایه جذب شده رو گرفتن و کارشون رو تموم کردن. مستند “رویاهای دم صبح” که اولین پروژه حامی جو بود در نهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت، سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و شصت و ششمین جشنواره برلین خوش درخشید و جایزه های زیادی رو کسب کرد. تیم حامی جو موفّق شد با معرفی روش “جذب سرمایه جمعی” به مدیر دبیرستان “ماندگار البرز” و انجمن فارغ التحصیلان مدرسه “ماندگار البرز”، این مدرسه و فارغ التحصیلان آن را برای مرمّت و تجهیز مدرسه “ماندگار البرز” همدل و متّحد کند. اما مهم تر از همه اینها، ما به کمک مشاوران “مجتمع پارس سامانه های دانش پویا” و هنرمندان عزیزمون متوجّه مشکلات و کمبودهای موجود در حامی جو شدیم تا سال آینده این کمبودها رو جبران کنیم که برای ما خیلی ارزشمنده.

امیدواریم سال ۱۳۹۵ سال خوبی برای شما، دوستان و همراهان همیشگیمون باشه. امیدواریم بتونیم این امکان رو فراهم کنیم که دوستان بیشتری به رویاهاشون برسن. ممنون که سال ۹۴ رو با ما و حامی جو بودید. لطفا باز هم باشید. ما با هدف بازگشت امید، شادی و رنگ به زندگیهامون و به عشق دیدن لبخندها و موفقیّت هاتون تلاش می کنیم و دلمون به شما گرمه.

شاد باشید. نوروز و سال خوبی پیش روتون باشه

هدیه دلخوش فومنی – حامی جو