حامی جو در شبکه های اجتماعی

تنها برای دوستای هنرمند حامی جو

hamijoo-MAPSفراخوان-مسابقه-هنرمندان-جوان-و-خلاق-مپس-جامی-جو

“مجتمع پارس سامانه های دانش پویا ” (مپس) از ایده ها در زمینه تکنولوژی حمایت می کنه و روشون سرمایه گذاری می کنه. مپس میخواد ساختارهای فناوری رو به وجود بیاره که در صحنه جهانی، با رقبای جهانی رقابت کنن. مسئولیت پذیری، سخت کوشی و تمرکز از اصول و فرهنگ مپسه. مپس هر سال یکی از هنرمندای خوب و خوش ذوق ایران رو بر اساس رویکرد و موضوعات مورد نظرش انتخاب می کنه تا هنرمندای خوبمون کنار بچه ها و تیم های زیر مجموعه مپس اثر هنری رو با توجّه به مفاهیم مشخص شده، خلق کنن.

با توجّه به اینکه حامی جو از پروژه های زیرمجموعه مپسه، افتخار این رو داره که امسال، دوستان هنرمندش رو در زمینه های موسیقی، فیلم، انیمیشن، طراحی لباس و هنرهای تجسمی: نقّاشی، مجسّمه سازی، عکّاسی، دعوت کنه تا با ارسال طرح های اولیه-شون بر اساس موضوعات تعریف شده، در فراخوان مپس شرکت کنن. یکی از طرح ها انتخاب میشه و هنرمند اون اثر به مدّت سه ماه به مبلغ ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال بورسیه میشه و در محیط مپس و در کنار تیم های مپس اثر هنری خودش رو خلق می کنه.

خبر خوب دیگه اینه که اگر هنرمند منتخب، پروژه خودش رو در حامی جو ثبت کنه و بتونه ۵۰ درصد از سرمایه مورد نیاز خودش رو به شیوه حامی جو از طریق مردم جذب کنه، مپس هم تا سقف ۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال از پروژه این هنرمند پشتیبانی می کنه.

موضوعات مورد نظر:  از نوآوری و خلاقیت چطوری می تونیم استفاده کنیم که با این مسائل روبرو بشیم؟

  • تناقض ها و تفاوت های فرهنگی
  • فاصله نسل ها: چگونگی رو به رو شدن با تبعات “فاصله”
  • مسئولیت پذیری اجتماعی : به تصویر کشیدن مشکلات اجتماعی و درمان آن با استفاده از ارزش آفرینی اجتماعی. مشکلاتی که در اثر تکرار بی حد رسانه ها نسبت به آن ها بی حس و بی تفاوت شده ایم.
  • منابع بی نهایت و مصرف بی نهایت: به تصویر کشیدن فرهنگ نادرست مصرف محصولات و منابع در تقابل با بروز نوآوری و خلاقیت در تولیدات و استفاده از منابع
  • امید بخشی

دوستان هنرمند حامی جو می تونن طرح هاشون رو تا ۳۰ تیر ماه برای ما ارسال کنن تا بررسی بشه. طرح منتخب، هفته دوّم مرداد ماه معرفی میشه تا دوست هنرمندمون بتونه از هفته اوّل شهریور ماه کارش رو در مپس شروع کنه.

تیم حامی جو برای همه هنرمندایی که در این فراخوان شرکت می کنن آرزوی موفّقیّت می کنه که بتونن بهترین آنچه که می تونن رو ارائه بدن.

لطفا طرح هاتون رو به ایمیل حامی جو و یا به آدرس حامی جو ارسال کنین:

ایمیل حامی جو: [email protected]

آدرس حامی جو: تهران – میدان تجریش – خیایان شهید غلامجعفری – کوچه سعادتی – پلاک ۲۶ – زنگ اول

Web Analytics