با خبر شدیم که دو نفر از حامیان معنوی حامی جو در هیئت مدیره جدید انجمن فیلم کوتاه ایران انتخاب شده اند. مسعود امینی تیرانی به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره و مسعود حاتمی به عنوان یکی از اعضای علی البدل در این انجمن حضور خواهند داشت. لازم دیدیم که به این دوستان تبریک بگوییم.

به گزارش حامی جو و به نقل از سایت فیدان، بعد از رأی گیری از میان نامزدها، آرش رصافی، مسعود امینی تیرانی، کاوه قهرمان، امیر توده روستا، کاظم ملایی، بهمن دادفر و مرضیه وفامهر برای یک دوره دو ساله به عنوان هیئت مدیره جدید فعالیت خواهند کرد. همچنین مسعود حاتمی و طیبه فلکیان به عنوان اعضای علی البدل این هیئت انتخاب شدند. بازرس اصلی، عماد خدابخش و بازرس علی البدل نیز فرهنگ آدمیت خواهند بود.

انجمن فیلم کوتاه ایران، یک تشکل صنفی، غیر انتفاعی و غیر دولتی است که زیر مجموعه خانه سینما فعالیت می کند. اعضای این انجمن، تمام کارگردانان، فیلمبرداران، فیلم نامه نویسان، تدوینگران، تهیه کنندگان، و دیگر عوامل سینمای کوتاه هستند. هدف این انجمن، حمایت از فیلم کوتاه است و تلاش دارند که فیلم کوتاه و ارتباط آن با سطوح بین المللی را گسترش بدهند. برای تمام این دوستان در این انجمن، به خصوص حامیان معنوی حامی جو، آرزوی موفقیت دارد.

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید