اگر به دنبال اجرای یک طرح یا ایده هستید، همیشه از این که یک تیم همراه و هم سلیقه پیدا کنیم، خوشحال می‌شویم. با این حال گاهی وقت‌ها پیدا کردن افرادی که مانند ما فکر کنند و ایده‌هایی برای اجرا باشند، خیلی سخت و پیچیده می‌شود. معمولاً این آدم‌ها، جای خاصی ندارند و خیلی هم در مورد ایده‌ها و راهکارهایی که دارند، صحبت نمی کنند و در حالت عادی هم علاقه ای به مشارکت نشان نمی دهند.  

اکثر ما دنبال کسانی هستیم که در حال اجرای ایده‌های مشابه هستند و در مورد آن صحبت کرده‌اند. پروژه‌های حامی‌جو، از این افراد پر است. شاید خودمان نتوانیم به تنهایی کاری که می‌خواهیم انجام بدهیم، اما کسی هست که با حمایت کردنش و دعوت به سرمایه گذاری دیگران روی پروژه اش با پول کم، این اتفاق می‌افتد.

مشارکت واقعی، حمایت از یک صاحب ایده با انگیزه است

روزهای زیادی با ناامیدی گذشته است، فقط به این دلیل که پول کافی برای اجرای پروژه مان نداریم. خیلی از افراد خلاق پول کافی برای اجرای ایده‌هایشان ندارند، اما سعی می‌کنند با دیگران مشارکت کنند و از این طریق، آمادگی خودشان را هم بالاتر ببرند. یک ضرب المثل چینی هست که می‌گوید:«بهتر است یک نفر با یک پیراهن زنده بماند تا دو نفر با پیراهن پاره یخ بزنند.»

این جاست که ترجیح می‌دهید، به کسی کمک کنید تا ایده‌اش را اجرا کند و شما هم از اجرای آن سود ببرید، تا این که پولتان را پیش خودتان نگه دارید و در آرزوی اجرای ایده روزهای بیشتری بگذرانید.

مطالب مرتبط:

چرا کسی نمی تواند ایده شما را بدزدد؟

چرا مشارکت کنیم؟ 

با حامی جو چه طور اعتماد حامیان جلب می شود؟ 

 

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید