کارگردانان و تهیه کنندگان زیادی هستند که خدمات ارزنده ای برای رشد فیلم کوتاه انجام داده اند. این هنرمندان، نه تنها با فیلم ها و آثارشان، اهمیت ژانر فیلم کوتاه  را بیشتر نشان داده اند، بلکه باعث امید و انگیزه کارگردانان جوان و با استعداد دیگر نیز شده اند. دو تن از این کارگردانان با انگیزه و با اهمیت در حوزه فیلم کوتاه، «مصطفی آل احمد» و «مجید برزگر» هستند که جزو حامیان معنوی حامی جو نیز به حساب می آیند.

برای قدردانی از این دو عزیز، بزرگداشت هایی در روزهای پنجشنبه ۱۹ ابان و شنبه ۲۲ آبان، با نمایش فیلم های ساخته شده شان، برگزار می شود.

روز پنج شنبه بیستم آبان، بزرگداشت مجید برزگر با نمایش چهار فیلم کوتاه از این کارگردان به نام های «دوست، افسانه»، «کوچه های باد»، «تصنیف قدیمی و غمناک عصر بارانی آسمار»، و «راه رفتن در مه» از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹ برگزار شده است. این نویسنده کارگردان، آثار دیگری در ژانر های فیلم کوتاه و فیلم نیمه بلند نیز تولید و برای آنها جوایز متعدد داخلی و بین‌المللی دریافت کرده است.

روز شنبه، ۲۲ آبان هم بزرگداشتی برای «مصطفی آل احمد» برگزار خواهد شد که در این مراسم، بعد از نمایش فیلم های «تو کار سختی انجام دادی که زنده شدی»، «بچه مگس»، «نویسنده بودن» و تیزر فیلم «پوسته» از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹ به نمایش در خواهند آمد.

برای هر دوی این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

 به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید