فیلم کوتاه تنازع، ساخته «مسعود حاتمی»، یکی از حامیان معنوی حامی جو، این بار جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم کوتاه «برنو شانزده»ُ از قدیمی‌ترین جشنواره جمهوری چک را به دست بیاورد. «مجید برزگر» یکی دیگر از حامیان معنوی ما نیز، تهیه کننده این اثر ارزشمند است.

این جشنواره، به صورت سالیانه توسط سازمان گردشگری جمهوری چک برگزار می شود و شهر برنو، میزبان آن است. در این جشنواره، کارگردانان و سازندگان آثار برتر در این شهر گرد هم جمع می شوند و در مورد مسائل روز سینمای کوتاه جهان صحبت می کنند.

فیلم های کوتاه زیر ۳۰ دقیقه، در سه بخش داستانی، انیمیشن و تجربی در جشنواره “برنو شانزده” به نمایش در می‌آیند. علاوه بر آن، بخش های جانبی جشنواره از جمله گردهمایی ها، کارگاه‌ها و آشنایی ها در این جشنواره برگزار می شود.

 

مقالات مرتبط: «تنازع» این بار در جشنواره پلانوس پرتغال

«تنازع» در جشنواره کوروچه روسیه

فیلم کوتاه تنازع در جشنواره بین المللی پرتغال

 

در مورد فیلم کوتاه تنازع

این فیلم کوتاه، به نویسندگی و کارگردانی «مسعود حاتمی» ساخته شده است و یکی از فیلم‌های خوش ساخت در حوزه فیلم کوتاه است. تصویربردار این اثر، محمد حدادی است و حمید نجفی راد وظیفه تدوین آن را به عهده داشته است. آرش انتظامی، صدابردار و حمید نجفی‌راد صداگذار این فیلم کوتاه داستانی بوده اند. این فیلم به تهیه کنندگی مجید برزگر و در انجمن سینمایی جوانان تهران ‌تولید شده است.

 

مقاله مرتبط: عکس های پشت صحنه فیلم کوتاه تنازع

مصطفی مردانی 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید