در طول هفته، پروژه‌های زیادی هستند که در سایت حامی جو ثبت می‌شوند. اما محتوای این پروژه‌ها کامل نیست و تیم حامی جو نیز اصرار دارد که تمام موارد ذکر شده برای انتشارپروژه  در حامی جو، به خوبی انجام شود. اما چرا برای بررسی محتوای پروژه و انتشار آن در حامی جو ریزبینانه و سختگیرانه عمل می شود؟

 

ویدیوی خوب، کلید اعتمادسازی اولیه

تا حد امکان سعی شده است ویدیوی پروژه های حامی جو، جذابیت لازم را داشته باشند. برای مثال صاحب پروژه، در ابتدای ویدیو پروژه با انرژی و انگیزه کافی خود را معرفی کند و بعد پروژه و رزومه اش را با تصاویر نشان بدهد. این انرژی به مشارکت‌کنندگان فعال و مخاطبان منتقل می‌شود و به شما در پیشبرد این پروژه اعتماد می‌کنند.

پروژه هایی در حامی جو وجود دارد که صاحب پروژه، با تکیه بر روابطی که داشته، ضعف ویدیوی خود را پوشش داده است. اما در مقابل، پروژه های  زیادی با  ویدیوی ضعیف موجود است  که تلاش صاحب پروژه نتوانسته این ضعف را پوشش دهد و با این که تلاش زیادی برای موفقیت آن شده، نتیجه لازم بدست نیامده است.

 

محتوای پروژه, کلید اصلی مشارکت در پروژه

کلید موفقیت یک پروژه عبور از مرز ۲۵%ی جذب سرمایه مورد نیاز است. اما برای رسیدن به مرز‌ هشتاد، نود و صد در صد میزان جذب سرمایه، نیاز است که مشارکت سایر افراد علاقه مند را نیز جلب کنیم. موضوع پروژه، نوع اجرا و محتوای آن از دلایل مهم جذب مخاطب و مشارکت آن ها است. بنابراین اگر محتوای پروژه جذاب و کامل نباشد، دو ویژگی دیگرکارساز نخواهد بود.

از آن جا که اکثر پروژه‌های حامی جو، ویژگی خلاقانه و هنرمندانه بودن را با خود دارند، محتوای پروژه نیز باید این جلوه خلاقانه را نمایش دهد. بنابراین، اصرار ما برای ساخت ویدیوی جذاب، محتوای مناسب و قرار دادن تصاویر، از روی تجربه‌ای است که در این مدت داشته ایم.  تیم حامی جو برای تمام صاحبان پروژه خود، آرزوی موفقیت دارد.

 

مصطفی مردانی

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید