چند وقت پیش توی یکی از وبلاگامون دو تا راز از حامی جو رو بهتون گفتیم که با کمک اون راز ها میتونید سرمایه مورد نیاز خودتون رو برای ایده هاتون جذب کنید،حالا میخوایم دو تا راز دیگه رو براتون بگیم که این راز ها هم میتونن کمک زیادی بهتون بکنن.

۱. یک ویدئو‌‌خوب تهیه کنید

ویدئو کلیپ ها به بازدید کننده هاتون ایده بهتری در مورد پروژه شما میدن. اونا می تونن شما یا محصول شما را به صورت دینامیک ببینن تا آنکه بر روی عکس های ثابتی کلیک کنن. همچننین توجه داشته باشید که ساختن یک ویدئو کار ساده ای نیست. بنابراین اگر زمان اونو ندارید یا با منابع و تخصص مورد نیاز آن آشنا نیستین، بهتره که ازش صرف نظر کنین. یک ویدئوی ابتدایی نه تنها در متقاعد کردن افراد به شما کمک نمی کنه بلکه می تونه به اعتبار پروژه شما آسیب وارد کنه.

بیشتر اوقات تولید ویدئو ارزش اینو داره که برای گرفتن کمک، مبلغی رو بپردازین تا اون رو به بهترین نحو طراحی کنین. زیرا این ابزار در جذب سرمایه گذاران به شما کمک بزرگی می کنن. دوباره ست گودین، که در کمپین خود در طول سه ساعت به هدف مالی خود رسید، می گوید: “در رسانه ها ویدئو خیلی بیشتر از آنچه تصور می کنین مهم هستش”.

۲. یک صفحه رسانه مفید ایجاد کنید

شما بدون شک موفقترین پروژه های حامی جو رودر رسانه ها دیدین. اما بدونین که این موضوع بدون داشتن یک وب سایت کامل محقق نمی شه. این وب سایت باید حاوی منابعی باشه که خبرنگاران بتونن اونا  رو دانلود و استفاده کنن.حتی اگر فقط خودتون پروژه را کنترل می کنین، فقط به صفحه فیس بوک اتکا نکنین. اگر خبرنگاران نتونن اطلاعات بیشتری در مورد پروژه شما و عکس هایی با کیفیت بالا، که ارائه دهنده ویژگی ها پروژه شما هستن، پیدا کنن ممکن است پروژه دیگری را برای تبلیغ انتخاب بکنن.

اگر حتی برنامه وسیع تری برای پروژه خودتون دارین ، به انتشارات و یا حتی تورهای تبلیغاتی فکر کنین. بازی ویدئویی Star Citizen با استفاده از IgnitionDeck سرمایه خود را به بیشتر از ۱۴ میلیون دلار رسوند. اونا حتی قبل از آنکه پروژه خودشون رو در سایت تعریف کنند، تورهای تبلیغاتی رو آغاز کردن.

اسرار حامی جو هنوز تموم نشدن با ما در وبلاگ های بعدی همراه باشین تا از بقیه این اسرار با خبر بشین.