پروژه هایی که روی حامی جو هستند، هیچ کدام ماهیت خیریه ندارند. تمام این افراد برای پروژه هایشان ارزش قائل هستند و به کسانی که از آنها حمایت می کنند، اهمیت می دهند. همه آنها برای تشکر از حامیان خود، پاداش هایی را در نظر گرفته‌اند که ارزش معنوی آنها بسیار بیشتر از ارزش مادی آنها است. در این مقاله، نگاهی به پاداش های پروژه های مختلف می‌اندازیم.

 

تور طبیعت گردی به همراه موسیقی زنده!

یکی از جذاب ترین پاداش هایی که برای حامیان در نظر گرفته شده است، تور طبیعت گردی به همراه موسیقی زنده است. البته این ها فقط بخشی از پاداش های کنسرت گروه دف نوازی مولانا است. بلیط VIP کنسرت، یک ساز کوبه ای که مسلماً وقتی توسط افراد حرفه‌ای تهیه شده، کیفیت بالایی هم دارد، اجرای خصوصی کنسرت در باغ دربند، تور یک روزه کویرگردی همراه با موسیقی و در آخر تور سه روزه طبیعت جنگل و کوهستان و موسیقی زنده!

کنسرت گروه دف نوازی مولانا

 

مجموعه عکس های طبیعت از زیبایی‌های البرز

یکی از زیباترین طبیعت های ایران، در همین نزدیکی تهران یعنی کرج پنهان شده است. طبیعتی که کمتر کسی آن را می شناسد و تعطیلاتش را در آن می گذارند.

گروهی از فیلمسازان قصد دارند که با ساخت یک مستند درباره استان البرز، یک مجموعه عکس تهیه کنند تا با آنها از حامیان خود  تشکر کرده باشند. به علاوه این که می‌توانند با حمایت بیشتر، یک روز سر صحنه فیلمبرداری حضور پیدا کنند و به جلسه نقد و بررسی در کنار هنرمندان نیز دعوت می شوند.

ناشناخته‌های تاریخ البرز

 

 

به-تلگرام-حامی-جو-بپیوندید