صبح که اومدیم، نمایشگاه خیلی خلوت بود. اولش فکر کردم شاید چون روز آخره دیگه خبری نیست. اما زیاد طول نکشید که سرمون دوباره شلوغ شد و اون شور و هیاهوی روزای پیش رو دوباره تو نمایشگاه دیدیم. حتی می تونم بگم امروز از روزهای پیش هم سرمون شلوغ تر شد.

کمی به اختتامیه همایش و نمایشگاه بین المللی تراکنش (ITE) مونده بود که با همه بچه های استارتاپ ها دور هم جمع شدیم و عکس یادگاری گرفتیم. :)

و بالأخره اختتامیه: اختتامیه جشنواره استارتاپ های بانکی و پرداخت (Techrun) با صحبت های آقای دکتر محمدمراد بیات شروع شد. آقای بیات از بازتاب رسانه ای همایش گفت و حضور شرکت های خارجی در این رویداد. بعد از صحبت های آقای بیات، از اسپانسرهای همایش تقدیر شد و بعد از اون بالأخره نوبت اعلام برنده ها شد :D

بله! همونطور که حتماً حدس می زنید ما جزو نفرات برتر بودیم و جایزه گرفتیم. :P سوم شدیم ولی اشکالی نداره. :) امیدوارم که سری بعد اول بشیم. :D

شرکت تو این همایش تجربه خوبی برای ما بود. آشنایی با استارتاپ های دیگه و فضای خوب نمایشگاه برای صحبت با بانک ها و … فردا بیشتر از برگزار کنندگان همایش و داوران مسابقه و … براتون میگم. :)